Loading

Vaše iskustvo, strast i ambicija su upravo ono što tražimo.
Nudimo vam iskustvo i uvjete za cjelogodišnji rad u profesionalnom okruženju i stalan napredak u stručnim znanjima te drugim oblicima osobnog rasta i razvoja.

Zapošljavamo na sljedećim radnim mjestima:

Recepcionar/ka

OPIS RADNOG MJESTA

Mjesto rada: HOTEL KATARINA DUGOPOLJE, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA

Broj traženih radnika: 2

Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla, mogučnost stalnog zaposlenja

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Način rada: rad u 3 smjene (jutarnja, popodnevna i noćna)

Obroci: da, ručak

Natječaj vrijedi od: 1.7.2019.

Natječaj vrijedi do: 15.7.2019.

Opis radnog mjesta:

– prihvat gostiju i prijava boravka nadležnim institucijama putem računalnog programa
– pružanje općih informacija gostima
– naplata usluga smještaja kako i drugih usluga recepcije
– izrada dnevnih izvještaja
– zaprimanje reklamacija gostiju i promptno rješavanje istih sukladno recepcionerskim ovlastima

Tražimo dinamičnu i odgovornu osobu koja je spremna brzo i uspješno obaviti zadatke u kratkom roku te komunicirati s gostima na engleskom jeziku.

Očekujemo točnost i pouzdanost od budućeg zaposlenika te kvalitete koje olakšavaju timski rad.

Također, bezuvjetno očekujemo punu odgovornost rada s novcem, poduzetnost, spremnost na promjene i usavršavanje te inovativnost u rješavanju radnih zadataka.

Osim engleskog jezika poželjno je poznavanje još jednog stranog jezika (španjolski prednost). Poželjno poznavanje rada u HIS-u (Diventa).

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici: Engleski (izvrsno), Španjolski (prednost)

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Vozački ispit: Kategorija B

NUDIMO:

Fiksna plaća – početna 4.000,00 HRK neto uz mogućnost stimulativnog dijela plaće nakon probnog rada od mjesec dana

Rad u dinamičnom okruženju i mladom timu

Kontinuiranu edukaciju i uvođenje u posao kroz mentorstvo

Poslodavac:

Poslodavac: NORTHERN SUNSHINE FARMS društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge

Kontakt: e-mailom: marketing@hotelkatarina.hr

Referent rezervacija (m/ž)

Broj traženih radnika: 1

Način rada: Smjena – prijepodne

Zaprima i procesira rezervacije hotelskih smještajnih kapaciteta na način da osigurava optimalni omjer popunjenosti i cijene smještaja uz primjenu yield managementa, odgovara za naplatu i sredstva osiguranja prihvaćenih rezervacija, te poslovnu korespondenciju sa gostima i agencijama

uključenost u hotelski plan prodaje te koordinacija prodajne aktivnosti s ciljem povećanja zauzetosti kapaciteta, prodaje hotelskih usluga i ostvarivanja drugih prihoda;

sudjelovanjeu praćenju ostvarenih prihoda; razvijanje i priprema ponude (individualni korisnici, putničke  agencije i ostali); planiranje, organiziranje i osobni kontakt (pisani, telefonski) s korisnicima hotelskih usluga; priprema ugovora u skladu s trenutnim poslovanjem i utvrđenim cijenama;

U koordinaciji s drugim odjelima.

Osim aktivnog znanja engleskog jezika u govoru i pismu te najmanje još jednog stranog jezika (prednost njemački i francuski) potrebno je još napredno poznavanje  rada na računalu te iskustvo rada u istom poslu.

UVJETI:

Minimalno 1 g radnog iskustva na sličnim poslovima (prednost u hotelijerstvu i turizmu)

Minimalno VŠS

Izvrsno poznavanje engleskog (minimalno B2 razina) i poželjno poznavanje još jednog stranog jezika (njemački, talijanski, ruski, francuski, češki, poljski ili dr.)

Poznavanje MS Office-a (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

Poželjno poznavanje operativnog sustava Diventa

Razvijene komunikacijske i prodajne vještine

Visoka razina poslovne komunikacije

Preciznost, organiziranost, odgovornost, fleksibilnost

Sposobnost brzog učenja i obavljanja više zadataka istovremeno

NUDIMO:

Fiksna plaća – 5.000,00 HRK neto uz mogućnost stimulativnog dijela plaće

Mogućnost nagrađivanja za ostvarene uspjehe

Fleksibilnost pri formiranju satnice